Bp. XIII. kerület, Rozsnyay utca 4. (műfüves pályáin)

2017. szeptember 23-24. (szombat és vasárnap) – sportágtól függően

Egyéni és páros sportágakban nevezés a helyszínen, a verseny kezdetének napján!

Díjkiosztás

Szeptember 24-én (vasárnap) 17:30 órától

Lebonyolítás

Sportág Versenyszám Lebonyolítás
asztalitenisz női, férfi egyéni Egyenes kieséses lebonyolítás, sportág szabályai szerint. Mérkőzések két nyert játszmáig.
asztali labdarúgás (csocsó)                    páros Lebonyolítás rendszere nevezők számától függően, csocsó szabályainak megfelelően. Egy mérkőzés 10 elért gólig tart. Pörgetni tilos!
darts                                                   női, férfi, lány, fiú egyéni 10×3 dobás eredményének az összege alapján állapítjuk meg a helyezéseket.
futás (kb. 2 km) női, férfi, lány, fiú egyéni
légpuska lövészet női, férfi, lány, fiú egyéni 3 próba, majd 10 értékelt lövés 10 méterre.
lyonnaise női, férfi, lány, fiú egyéni 3 perc alatti találatok számát vesszük figyelembe.
petanque női, férfi, lány, fiú egyéni Egyenes kieséses lebonyolítás, sportág szabályai szerint. Egy mérkőzés 13 pontig tart.
rönkhajítás női, férfi, lány, fiú egyéni Versenyszámonként különböző súlyú farönköt biztosítunk. 1 próba, majd 3 értékelt kisérlet.
sakk                                                      női, férfi, gyermek egyéni Lebonyolítás rendszere nevezők számától függően. Mérkőzésenként 10-10 perc gondolkodási idő.
tenisz vegyes páros Egyenes kieséses lebonyolítás, sportág szabályai szerint. Mérkőzések egy nyert játszmáig.
tollaslabda vegyes páros Egyenes kieséses lebonyolítás, sportág szabályai szerint. Mérkőzések két nyert játszmáig.

A versenyek helyszínén a rendezőség a pontos és részletes lebonyolításról tájékoztatja a résztvevőket. A versenyekhez szükséges sporteszközöket is a rendezőség tudja biztosítani.