Programok

2017. szeptember 22.

15:00 - 23:00 Bowling egyéni- és csapatverseny
            ATTE Bowling Centrum (Újpalotai úti Sporttelep)

2017. szeptember 23.

09:00 - 13:00 Asztali labdarugás (csocsó)
            Angyalföldi Sportközpont – sportcsarnok
09:00 - 13:00 Asztalitenisz
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
09:00 - 13:00 Darts
            Angyalföldi Sportközpont – sportcsarnok
09:00 - 13:00 Férfi kispályás foci - selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
09:00 - 13:00 Légpuska lövészet
            Angyalföldi Polgári Lövész Egylet – Vasas SC lőtér
09:00 - 13:00 Lyonnaise
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
09:00 - 13:00 Vegyes kosárlabda - selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
09:00 - 13:00 Vegyes páros tenisz – selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – teniszpálya
09:00 - 13:00 Vegyes röplabda - selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – nagy sportcsarnok
13:00 - 14:00 Ebédszünet
           
14:00 - 18:00 Asztalitenisz
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
14:00 - 18:00 Darts
            Angyalföldi Sportközpont – sportcsarnok
14:00 - 16:00 Légpuska lövészet
            Angyalföldi Polgári Lövész Egylet – Vasas SC lőtér
14:00 - 18:00 Lyonnaise
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
14:00 - 18:00 Petanque
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
14:00 - 18:00 Sakk
            Angyalföldi Sportközpont – sportcsarnok
14:00 - 18:00 Tollaslabda
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok

2017. szeptember 24.

09:00 - 13:00 40 éven felüli férfi kispályás foci - selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
09:00 - 13:00 Férfi kispályás foci - középdöntő
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
09:00 - 13:00 Futás
            Angyalföldi Sportközpont mögötti Rákos patak part
09:00 - 13:00 Női kispályás foci - selejtezők
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
09:00 - 13:00 Petanque - középdöntő
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
09:00 - 13:00 Rönkhajítás
           
09:00 - 13:00 Vegyes kosárlabda - középdöntő
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
09:00 - 13:00 Vegyes páros tenisz – középdöntő
            Angyalföldi Sportközpont – teniszpálya
09:00 - 13:00 Vegyes röplabda - középdöntő
            Angyalföldi Sportközpont – nagy sportcsarnok
13:00 - 14:00 Ebédszünet
           
14:00 - 17:00 40 éven felüli férfi kispályás foci - döntő
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
14:00 - 17:00 Férfi kispályás foci - elődöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
14:00 - 16:00 Futás
            Angyalföldi Sportközpont mögötti Rákos patak part
14:00 - 17:00 Női kispályás foci - középdöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – műfüves labdarugópálya
14:00 - 16:00 Petanque - döntő
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
14:00 - 16:00 Rönkhajítás
            Angyalföldi Sportközpont – atlétikai pálya
14:00 - 16:00 Tollaslabda - középdöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
14:00 - 17:00 Vegyes kosárlabda - elődöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – hátsó edzőcsarnok
14:00 - 17:00 Vegyes páros tenisz – elődöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – teniszpálya
14:00 - 17:00 Vegyes röplabda - elődöntő, döntő
            Angyalföldi Sportközpont – nagy sportcsarnok
17:30 - 18:30 Eredményhírdetés, díjátadás